Rozloučení s Pavlem Dvořáčkem

Milí přátelé,

s hlubokým zármutkem jsme se rozloučili se skvělým člověkem, Pavlem Dvořáčkem. Poprvé jsme se setkali v roce 1985 na testovacím a seznamovacím setkání v Hradci Králové. Od té doby se naše přátelství stále více prohlubovalo. Pavel a jeho rodina byli nedílnou součástí mého života, zejména při trénování jeho syna. Dvořáčkovi vkládali své srdce do všeho, co dělali, včetně návrhů designu teamových dresů a polepů a loga ZEJAXu.

Pavel byl člověk neobyčejně skromný a pracovitý, jeho úsměv dokázal rozzářit každého v jeho okolí. Bude nám nesmírně chybět. Bylo mi velkou ctí nést jeho rakev na rozloučení. Děkuji ti, Pavle, za všechno, co jsi nám dal.

Celá rodina Dvořáčkových děkuje všem, kteří se zúčastnili posledního rozloučení a vyjádřili svou soustrast. Zvláštní poděkování patří jezdcům, kteří Pavlovi projevili úctu v podobě smutečního věnce. Na tento věnec přispěli:

Petr Kuchař, Mirek Kučírek, Láďa a Zdenda Červený, Michal Votroubek, Richard Šikiňa, Jiří Jankovský, Jindra Hrabica, Roman Mňuk, Dušan Predanocy, Ondra Svědík, Dan Mandys, Honza Bergr, Michal Kynčl, Martin Runkas, Jirka Pajer, Honza Jílek, Pavel Kňava, Marin Ludvík, Mirek Brendl, Martin Skalák, Jindra Oplištil, Jirka Tůma, Pepa Sládek, Pepa Sládek st., Martin Jokeš, Jarda Beran st., Aleš Zdražil, David Peterka, Marcel Dopita, Jiří Pajer st.

Děkujeme vám všem za projevenou podporu a vzpomínky, které s námi sdílíte. Pavlovu památku budeme nosit v našich srdcích navždy.

S úctou a vděčností

Jarmil